Utwór dnia - #267: The Kooks - Forgive & Forget

Nowy singiel The Kooks.
Muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się kierunek, w którym zmierza grupa The Kooks ze swoimi nowymi nagraniami. Po poprzednim albumie trochę w nich zwątpiłem, ale już poprzednie single wydane w tym roku zwiastowały całkiem udaną rewolucję. "Forgive & Forget" to ich nowe nagranie, które również znajdzie się na krążku "Listen". Jest dużo bardziej tanecznie, z elementami funku, soulu, ale nie brakuje też gitar, do których przyzwyczaili nas Brytyjczycy. Wygląda na to, że wrześniowy album The Kooks może być jednym z największych pozytywnych zaskoczeń tego roku. A teraz tupiemy nóżką i tańczymy!

Utwór dnia - #267: The Kooks - Forgive & Forget Utwór dnia - #267: The Kooks - Forgive & Forget Reviewed by michal91d on 21.7.14 Rating: 5

3 komentarze

 1. Bad Habit, to nowy singiel The Kooks.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tymi singlami The Kooks to dziwna historia i muszę przyznać, że nieźle namieszali, ale czytałem o kilku wersjach. Ja przyjmuję tę wersję, że "Bad Habit" jest singlem, który trafił do amerykańskich stacji radiowych 15 lipca, ale "Forgive & Forget" ukaże się jako singiel w dniu brytyjskiej premiery albumu.

   Usuń
 2. Ok. Czekamy na płytę!

  OdpowiedzUsuń