3 piosenki: Gwiazdy 'Gry o tron' w teledyskach


Wygląda na to, że cykl "3 piosenki" częściej zagości na łamach bloga. Ostatnia odsłona dotyczyła piosenek od muzycznych rodziców dla ich dzieci i możecie ją znaleźć pod tym adresem. Dziś także przygotowałem dla Was trzy nagrania, które są ze sobą połączone. Co ich łączy? W teledyskach do tych utworów występują aktorzy z serialu "Gra o tron". Być może takich klipów jest więcej, ale jak sama nazwa cyklu wskazuje, ograniczyłem ich liczbę tylko do trzech. Jeśli znacie ich więcej, koniecznie dajcie znać w komentarzach i wspólnie stworzymy kolejną część tekstu.

Kodaline - High Hopes (Liam Cunningham)
Nagranie "High Hopes" pojawiło się na wydanym w 2013 roku debiutanckim albumie grupy Kodaline "In a Perfect World" i było pierwszym oficjalnym singlem z tego wydawnictwa. W teledysku występuje Liam Cunningham, znany z roli Davosa w serialu "Gra o tron". Jak to zazwyczaj w przypadku klipów Kodaline bywa, historia przepełniona jest emocjami, mamy okazję cieszyć się razem z głównym bohaterem, ale i uronić łezkę. W pierwszych scenach widzimy mężczyznę, który planuje popełnić samobójstwo, aż nagle pojawia się kobieta, która nadaje sens jego życiu. Co było dalej? Zobaczcie sami:Seafret - Oceans (Maisie Williams)
Grupa Seafret każdym kolejnym utworem trafia idealnie w mój gust. Podobnie jest z teledyskami, coraz atrakcyjniejszymi i pomysłowymi. W klipie do nagrania "Oceans" można zobaczyć Maisie Milliams, występującą w "Grze o tron" jako Arya Stark. W teledysku widzimy ją jako dziewczynkę posiadają niezwykłe umiejętności. Jakie? Możecie sprawdzić poniżej:Hozier - Someone New (Natalie Dormer)
Choć album Hoziera został wydany w 2014 roku, to dopiero w marcu doczekaliśmy się teledysku do nagrania "Someone New". Teledysk do nagrania jest dość dosłowny i idealnie wkomponowuje się w jego tekst. Główną rolę gra w nim Natalie Dormer - urocza Margaery Tyrell z serialu "Gra o tron". Klip możecie zobaczyć poniżej:Przy okazji zerknijcie jeszcze na te teledyski:
Klip nr 1 
Klip nr 2
Źródło zdjęcia: http://www.fameimages.com/seafret-oceans
3 piosenki: Gwiazdy 'Gry o tron' w teledyskach 3 piosenki: Gwiazdy 'Gry o tron' w teledyskach Reviewed by michal91d on 6.8.15 Rating: 5

Brak komentarzy