Utwór dnia - #79 - Eliza and the Bear - It Gets Cold

Robi się coraz zimniej, prawda?
Grupa Eliza and the Bear przykuła moją uwagę już na początku tego roku, gdy wydała singla "Upon the North". To lekko popowe nagranie, z folkowymi wstawkami i gitarowymi elementami sprawiło, że zacząłem im się bliżej przyglądać. W połowie tego roku ukazał się ich kolejny singiel - "Friends", którym tylko potwierdzili swój potencjał.
Nowe nagranie grupy nosi tytuł "It Gets Cold" i coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że 2014 rok może być dla niej naprawdę udany. Stylistycznie, a co ważniejsze, również poziomem muzycznym nie odbiega od swoich poprzedników. Panowie z Eliza and the Bear wciąż kręcą się wokół popu, folku i gitarowego grania, które ostatnio prezentował m.in. Dog is Dead. Również i tym razem można powiedzieć, że ich brzmienie nieco ewoluowało, bo czy tylko mi zawołanie "It Gets Cold" przypomina dokonania Foals? Jest dojrzalej, ale wciąż tak samo radośnie i przebojowo. To kolejne z serii nagrań, które idealnie sprawdzą się podczas długich jesiennych wieczorów, bo robi się coraz zimniej, prawda?

Utwór dnia - #79 - Eliza and the Bear - It Gets Cold Utwór dnia - #79 - Eliza and the Bear - It Gets Cold Reviewed by michal91d on 21.11.13 Rating: 5

Brak komentarzy