Utwór dnia - #210 - The Common Linnets - Calm After the Storm

Nawet na Eurowizji może pojawić się prawdziwa perełka.
Choć wielu osobom Eurowizja kojarzy się z kiczem i tandetą, to od czasu do czasu można znaleźć na niej coś przyzwoitego. W tegorocznej edycji pojawia się utwór, który przebija te wszystkie przyzwoite, bo jest po prostu cudownie piękny. The Common Linnets to holenderska propozycja na ten festiwal. W skład zespołu wchodzą: Ilse DeLange i Waylon, którzy są już doświadczonymi muzykami. "Calm After the Storm" utrzymane jest w stylistyce delikatnego country-popu, znanego choćby z nagrań Lady Antebellum czy The Civil Wars.  Ja od kilku dni nie mogę się oderwać, a dziś wieczorem nie pozostaje nic innego, tylko trzymać kciuki za Holendrów.
Utwór dnia - #210 - The Common Linnets - Calm After the Storm Utwór dnia - #210 - The Common Linnets - Calm After the Storm Reviewed by michal91d on 10.5.14 Rating: 5

1 komentarz

  1. Myślałam, że tylko Alexander Rybak trzymał w ostatnich latach poziom wśród Eurowizyjnych wykonawców. Ale Twój post mówi, że wciąż można znaleźć kogoś przyzwoitego pośród mieszanki, której nie chcę nawet opisywać żadnym przymiotnikiem.

    Pozdrawiam
    lazurowaprzestrzen.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń