Utwór dnia #405: Fiction Plane - Where Do We Go From Here

Fiction Plane wracają z nową płytą.
Być może pamiętacie Fiction Plane. Kilka lat temu ich przebój "Push Me Around" gościł w największych polskich stacjach radiowych grających ogólnie pojętą muzykę alternatywną i rockową. Na czele formacji stoi Joe Sumner, syn Gordona Matthew Sumnera, znanego w świecie muzyki jako... Sting. 9 lutego ukazał się czwarty album Fiction Plane - "Mondo Lumina", który jest dostępny do przesłuchania w całości na profilu zespołu w serwisie Soundcloud. Pierwszym singlem z tego wydawnictwa jest łagodne "Where Do We Go From Here". Słychać w nim echa twórczości U2, The Police, ale nie brakuje także stylu, który przez te kilka lat udało się wypracować zespołowi. Odsłuch całości materiału jeszcze przede mną, ale singiel jest bardzo obiecujący:


Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/fictionplane
Utwór dnia #405: Fiction Plane - Where Do We Go From Here Utwór dnia #405: Fiction Plane - Where Do We Go From Here Reviewed by michal91d on 20.2.15 Rating: 5

1 komentarz

  1. kapitalna płyta.Już dawno nie słyszałem nic lepszego!! A najlepsze jest to, że płyta jest równa, każdy kolejny kawałek jest lepszy.

    OdpowiedzUsuń