Utwór dnia - #124 - Elbow - New York Morning

Poranek w Nowym Jorku.
10 marca ukaże się szósty album w dyskografii angielskiej grupy Elbow. Krążek nosi tytuł "The Take Off and Landing of Everything" i jest promowany przez singiel "New York Morning". Ciepło, jakie bije od utworu, przyciąga i czaruje. Podobnie zresztą ma się sprawa z teledyskiem, opowiadającym historię pewnej pozytywnie zakręconej pary. Elbow nie zawodzą i jeśli na krążku znajdzie się więcej podobnych kompozycji, to możemy dostać jeden z piękniejszych albumów tego roku.

Utwór dnia - #124 - Elbow - New York Morning Utwór dnia - #124 - Elbow - New York Morning Reviewed by michal91d on 27.1.14 Rating: 5

5 komentarzy

 1. Ja jestem mocno rozczarowany tym singlem. Takie granie dla pensjonariuszy domu starców, bez iskry, bez wyrazistej melodyki. Przepaść dzieli "New York Morning" od świetnego "Fly Boy". Elbow nigdy nie zawodził, ale też nie miał nigdy tak słabego pierwszego singla. Zobaczymy co to z nimi będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fly Boy średnio mi podchodzi, głównie przez dziwny wokal. Tutaj jest dobrze, choć może nie na poziomie "Grounds for Divorce", wiadomo. Ale wg mnie ten singiel jest lepszy od pierwszego singla z poprzedniej płyty.

   Usuń
 2. Myślałem, że napiszesz coś o instrumentach dętych raczej. Wokal...nic dziwnego nie zauważyłem.

  Tak w ogóle to co z listą? Chciałbym zobaczyć, jeśli taka jest możliwość :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lista jest tam, gdzie była przez ostatnie 270 tygodni, czyli tam, gdzie Ciebie nie było od kilku tygodni :)
   Na blogu też jest -> zakładka WLP :)

   Usuń
 3. Ostatnie notowanie z 18 stycznia widzę na blogu, stąd moje pytanie.

  Czyli wróciłeś na forum? Kordian mi coś pisał na ten temat jakiś czas temu, ale myślałem, że to okazjonalnie.

  OdpowiedzUsuń