Co w duszy gra #9: Civil Twilight


Chyba powinienem publikować kolejne części zestawień i podsumowań, ale pomyślałem, że przyszła pora na małą odmianę. Już dawno nie było na blogu tekstu z cyklu "Co w duszy gra", a że gości tym razem mam naprawdę wyśmienitych, to podzielę się z Wami ich playlistą.

Civil Twilight - ten południowoafrykański zespół zawładnął moją muzyczną duszą już jakiś czas temu za sprawą singla "Letters from the Sky", który pojawił się na ich imiennym debiutanckim albumie. Później przyszła bardzo udana płyta "Holy Weather" z rewelacyjnym "Fire Escape" na czele, który pojawiał się także w polskich stacjach radiowych. Ostatni rok przyniósł premierę krążka "Story of an Immigrant", który promowany był przez utwór "Holy Dove". Ich muzyka to przebojowy rock z elementami popu, który mieli okazję prezentować m.in. podczas koncertów z Florence + The Machine, Young the Giant, a także m.in. podczas festiwalu Austin City Limits. 

Najnowszym singlem z płyty "Story of an Immigrant" jest utwór "When, When" z ciekawymi, folkowymi elementami:Panowie z Civil Twilight specjalnie dla Was przygotowali playlistę, której możecie posłuchać poniżej:


Znajdziecie ją również pod tym linkiem:
https://open.spotify.com/user/michal91d/playlist/2yAlrt0MP8rS6Wo7C7eBNi

P.S. Od kilku tygodni czekam też na weryfikację konta Spotify, dzięki czemu już wkrótce będziecie mogli śledzić playlisty użytkownika "Muzyczne Wędrowanie" z opisami, zdjęciami itd. (zamiast obecnego 'michal91d').
Źródło zdjęcia: http://www.flemingartists.com/sites/default/files/artists/promo-downloads/ct5.jpg
Co w duszy gra #9: Civil Twilight Co w duszy gra #9: Civil Twilight Reviewed by michal91d on 8.1.16 Rating: 5

Brak komentarzy