Piosenki tygodnia: City and Colour, Katie Melua, Keaton Simons, Laura Marling


Nowe piosenki tygodnia. Cztery głosy: dwa żeńskie i dwa męskie. Cztery utwory warte sprawdzenia.

City and Colour - Lover Come Back
Pomimo ponad dziesięciu lat na scenie City and Colour chyba nigdy nie doczekał się wielkiego międzynarodowego przeboju, choć w Kanadzie - swojej ojczyźnie od kilku lat zdobywa szczyt listy sprzedaży albumów. To wszystko może się zmienić za sprawą singla "Lover Come Back", promującego najnowszy album artysty. Uważne ucho słuchacza może wyłapać w nim wpływy Hoziera, Johna Mayera i muzyki gospel, ale nie brakuje w nim stylu, którym City and Colour czaruje od kilku lat.
Katie Melua - Wonderful Life
Fani Katie mogą znać to nagranie już od ubiegłego roku, gdy pojawiło się na składance "Sound of the 80's". Jest to cover przeboju niegdyś wykonywanego przez artystę o pseudonimie Black. Teraz ukazuje się na singlu, by wesprzeć szpital Great Ormond Street i dziecięcą fundację. Wszystkie wpływy z odtworzeń i zakupu nagrania trafią właśnie na ten szczytny cel. Dodatkowo dostajemy możliwość podziwiana artystki w nakręconym z tej okazji teledysku. Katie za kilka dni wystąpi na Europejskim Festiwalu Smaków w Lublinie:Keaton Simons - When I Go
Fani serialu "Suits", którzy obejrzeli już finał letniej serii serialu, prawdopodobnie znają to nagranie. Keaton Simons zapożyczył sampel z utworu "Freedom", który pojawił się na ścieżce dźwiękowej filmu "Django" i stworzył zupełnie nową, bardziej popową kompozycję. Jak to wszystko brzmi? Przekonajcie się sami:
Laura Marling - I Feel Your Love
Laura Marling wciąż promuje wydany w tym roku krążek "Short Movie". Najnowszym singlem z tego wydawnictwa jest utwór "I Feel Your Love", w którym możemy poznać bardziej akustyczną stronę artystki. Piękne i wciągające. 


Piosenki tygodnia: City and Colour, Katie Melua, Keaton Simons, Laura Marling Piosenki tygodnia: City and Colour, Katie Melua, Keaton Simons, Laura Marling Reviewed by michal91d on 30.8.15 Rating: 5

Brak komentarzy