Playlista: Mixtape #53


Pora na powrót do cyklu, który kiedyś dość regularnie pojawiał się na blogu. Dla przypomnienia - zawierał on nowe utwory, warte polecenia, zebrane na soundcloudowej playliście, które często nie zmieściły się do "Piosenek tygodnia". Tym razem na pewno nie będzie pojawiał się tak często, a tylko wtedy, gdy zbiorę ciekawy zestaw utworów, które będą prosić się o zaprezentowanie. Dzisiejsza playlista w dużej mierze składa się z nagrań, które przewijały się przez moje głośniki przez te trzy miesiące blogowej ciszy, a pomyślałem, że warto je zaprezentować. Starałem się, by ten zestaw był w miarę spójny stylistycznie, więc spodziewajcie się męskich wokali, którym towarzyszą muzyczne zabawy z dźwiękiem, elektroniką, popem, a nawet soulem. Gitarowe utwory pojawią się na playliście z numerkiem 54.


 Na playliście znajdują się: Nick Leng, James Cherry, Stealth, Martin Luke Brown, Daniel Wilson, Seramic, RKCB, Kygo & Labrinth, Matt Wods oraz Tellef Raabe.

W przyszłym tygodniu na pewno czeka Was kolejna kolorowa playlista, fajny chłopak z gitarą, który zaprezentuje, co mu w duszy gra, a także nowy cykl, który zastąpi "Piosenki tygodnia". Mam nadzieję, że Was tutaj nie zabraknie.

Źródło zdjęcia: pexels.com
Playlista: Mixtape #53 Playlista: Mixtape #53 Reviewed by michal91d on 21.5.16 Rating: 5

Brak komentarzy