Playlista: Jesienno-zimowa playlista z pianinem w roli głównej vol.2


Prawie dwa lata minęły odkąd na blogu pojawiła się "Jesienno-zimowa playlista z pianinem w roli głównej". Jej głównym założeniem było zebranie dźwięków, które idealnie sprawdzą się podczas: długich spacerów w towarzystwie sypiącego śniegu, wieczorów przy kominku lub posiadówek pod kocem. Jednym słowem - miała tworzyć klimat.  Jak się okazało, jest to jedna z najpopularniejszych playlist na blogu, więc postanowiłem pójść za ciosem i przygotować drugą część tego zestawienia. 
Piosenki, które znajdziecie na nowej playliście pochodzą w większości z ostatnich pięciu lat, a ich motywem przewodnim jest oczywiście pianino. Pozwólcie, że powtórzę zdanie sprzed dwóch lat: Jeśli słuchacie tej playlisty w domu, to koniecznie zgaście światło.Bezpośredni link do playlisty: klik

Pierwsza część playlisty: http://www.muzycznewedrowanie.pl/2014/12/playlista-jesienno-zimowa-playlista-z.html

*Co zrobić, żeby słuchać naprzemiennie utworów z tych dwóch playlist ?
Wejdźcie w Spotify, kliknijcie "Obserwuj" przy obu playlistach. Pojawią się one na lewym pasku bocznym. Stwórzcie nowy folder (Plik ->; Nowy folder playlisty) i przenieście je do tego folderu. Klikając na jego nazwę, będziecie mogli cieszyć się dwiema playlistami naraz.

A teraz pozwólcie, że zrobię klimat.
Wyobraźcie sobie taniec płatka śniegu, lecącego z nieba, podczas ciemnego wieczoru, ale w świetle latarni. Gdzieś w tle para tańczy na lodowisku, przy którym przygrywa ta playlista. Taki obraz miałem przed oczami tworząc to zestawienie.
A teraz włączcie playlistę i zamknijcie oczy. Miłego słuchania.
Playlista: Jesienno-zimowa playlista z pianinem w roli głównej vol.2 Playlista: Jesienno-zimowa playlista z pianinem w roli głównej vol.2 Reviewed by michal91d on 26.11.16 Rating: 5

Brak komentarzy